Agenci,
The Division Resurgence jest od kilku tygodni dostępne przez Ubisoft Connect i dziś chcemy podziękować wam wszystkim za dołączenie!
W tym czasie zidentyfikowaliśmy kilka elementów, które mogą poprawić wrażenia z gry na PC. Przykładowo, obecny interfejs użytkownika jest wciąż mocno inspirowany wersją mobilną i dla graczy na PC może być dziwny, szczególnie jeśli gracie na myszy i klawiaturze. Otrzymaliśmy też informacje o tym, jak możemy poprawić grę dla graczy na kontrolerach – np. dodając poprawki czułości lub opcję odwrócenia osi Y.
Pamiętając o tych poprawkach, chcemy też w tym roku wydać grę na Steam. Koniecznie dodajcie ją do listy życzeń już teraz, aby niczego nie przegapić: https://store.steampowered.com/app/3749720
![[TDR] Release on Steam article](http://staticctf.ubisoft.com/J3yJr34U2pZ2Ieem48Dwy9uqj5PNUQTn/ieArg62YJb3dPcOGH42bu/c32425e640c37aa24d0bae647fdde7dc/260527_EN_0s_STEAM_WISHLIST_PR_960x540_land.jpg)
Tymczasem, jeśli chcecie mieć swój wkład w społeczność, koniecznie ruszajcie na serwer Discord Resurgence i podzielcie się swoimi wrażeniami z gry na kanale opinii.
Do zobaczenia wkrótce w Nowym Jorku, agenci.

